به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد هرمزگان ، مسعود پاکزاد مدیرکل اقتصادی استانداری هرمزگان از اداره کل استاندارد هرمزگان بازدید کرد و از نزدیک در جریان نحوه ارائه خدمت به صادر کنندگان ، واردکنندگان ، واحد های تولیدی و همچنین عملکرد مجموعه استاندارد هرمزگان در راستای استقرار استاندارد و کیفیت در استان قرار گرفت.

در این بازدید در ابتدا  باقرزاده همایی مدیرکل استاندارد هرمزگان به تشریح وظایف سازمانی و عملکرد این اداره کل پرداخت و گفت : این اداره کل با تلاش مستمر و با اعتقاد به اصل خدمت رسانی صحیح و موثر به مردم ، ارتقاء سطح استاندارد ها را در استان دنبال می کند و از هیچ گونه کوششی در این راستا فروگذار نخواهد کرد.

مدیرکل استاندارد هرمزگان ضمن تشریح وظایف آزمایشگاه های استاندارد ، حوزه نظارت بر اجرای استاندارد ، نظارت بر صادرات و واردات تاکید کرد : این اداره کل اقدامات موثری جهت واگذاری امور تصدی گری به بخش خصوصی  و تقویت این بخش در راستای سیاست هاای دولت تدبیر و امید داشته است.

مدیر کل اقتصادی استانداری هرمزگان نیز از تلاش های مجموعه استاندارد هرمزگان در تامین ایمنی و کیفیت در جامعه تقدیر کرد و گفت باید از هر مسیری برای حل مشکلات مردم و تسهیل در امورات آن ها استفاده کرد.

ایشان نقش اداره کل استاندارد را در تحقق شعار سال و حمایت از کالای ایرانی مؤثر و مهم ارزیابی کرد.

مدیر کل استاندارد نیز در پایان ابراز امیدواری کرد با تعامل و همراهی همه بخش ها و مسئولین امر شاهد پیشرفت اهداف استاندارد در استان باشیم.