به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد هرمزگان عیسی باقرزاده همایی مدیر کل استاندارد هرمزگان وهیات همراه از واحد تولیدی شرکت محصولات دریایی طعم آفرین صبا تولید کننده فرآورده کنسرو ماهی تن در روغن و کنسرو ماهی ماکرل در روغن و سس با علامت تجاری ساحل  بازدید کردند.

وی در این بازدید ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت و کارکنان واحد تولیدی طعم آفرین صبا  بر حمایت از کالای استاندارد ایرانی تاکید کرد و افزود : رمز موفقیت واحد های تولیدی ، رعایت و پایبندی به قوانین، بخصوص قوانین سازمان ملی استاندارد ایران و اهتمام در تولید با کیفیت است.

مدیر کل استاندارد هرمزگان تدوین استانداردهای ملی را سیاست کلی سازمان ملی استاندارد ایران دانست و ضرورت استفاده از توان فنی کارشناسان واحدهای تولیدی و مشارکت در امر تدوین استاندارد های ملی را خواستار شد.

وی در خصوص رقابت شرکت ها با یکدیگر تاکید کرد که واحد های تولیدی در خصوص ارتقاء کیفیت با یکدیگر رقابت داشته باشند تا باعث رشد در تمامی زمینه ها گردد و صادرات و توفیق در بازارهای جهانی را نتیجه کیفیت برتر دانست.

در ادامه مدیریت واحد تولیدی مذکور از توجه مدیر کل استاندارد هرمزگان به ارتقا جایگاه واحد های تولیدی و استاندارد سازی در آن ها تقدیر و تشکر کرد و گزارش مبسوطی از عملکرد خویش را ارائه نمود. وی در خصوص پیگیری و انجام استاندارد تشویقی برای برخی محصولات خود اعلام آمادگی نمود.

در پایان مهندس باقرزاده همایی صادرات تولیدات با کیفیت و استاندارد را برای پیشرفت واحد های تولیدی مهم ارزیابی کرد و افزود : از این مسیر می توان بسیاری از مسائل و مشکلات مربوط به واحد های تولیدی را سامان داد. وی ابراز امیدواری کرد در کارگروه حمایت از تولید با همکاری تمامی سازمان های مربوطه بتوانیم برای دغدغه های واحد های تولیدی راه حل های سازنده ای ارائه دهیم و در جهت پیشبرد اهداف واحد های تولیدی ، هدفمند و موثر عمل کنیم.

در انتها مدیر کل استاندارد به همراه هیاٌت همراه از خط تولید و آزمایشگاه کارخانه بازدید به عمل آورد و برای آنها آرزوی موفقیت در امر تولید و عرضه کالای استاندارد با کیفیت نمود.