به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان هرمزگان ، در راستای اهداف ترویج فرهنگ استاندارد در شهرستان بندرلنگه به همت و برنامه ریزی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان در گردهمایی مدیران مراکز آموزش دولتی و غیردولتی اعم از دبیرستان ها و مراکز پیش دبستانی ضمن دعوت حضور کارشناسان اداره استاندارد بندرلنگه در خصوص راه های نهادینه کردن فرهنگ سازی استاندارد در سطح مراکز آموزشی شهرستان بحث و تبادل نظر گردید .

در این جلسه ، صوغانی رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان بندرلنگه بحث ترویج فرهنگ استاندارد را بسیار مهم تلقی و ضمن تشریح فواید رعایت استاندارد های در بین دانش آموزان ، خواستار مشارکت تمامی پرسنل آن دستگاه اجرایی در زمینه ترویج استاندارد شد.

درادامه جلسه به موضوع مهم استانداردسازی تجهیزات بازی مورد استفاده در مراکز پیش دبستانی و مهد کودک های زیر نظر آموزش و پرورش نیز اشاره گردید و در این خصوص به منظور پیگیری اخذ مجوز از سوی مدیران آن مراکز مصوباتی کاربردی در این خصوص به تصویب رسید.

همچنین با استقبال مدیران حاضر در جلسه مقرر گردید در خریدهای اداری و اقلام مورد نیاز مدارس بحث کالاهای تولید داخل با نشان استاندارد ملی مدنظر قرار گیرد .

در پایان شرکت کنندگان در جلسه ضمن پیوستن به پویش #کالای_استاندارد_ایرانی_میخرم ، این پویش را برای آشنایی مردم با کالاهای استاندارد و باکیفیت بسیار مهم ارزیابی کردند و خواستار گسترش آن در بین تمام اقشار جامعه شدند.