به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد هرمزگان عیسی باقرزاده همایی مدیرکل استاندارد هرمزگان با جلائی پور مدیرکل و ملااحمدی قائم مقام صدا و سیمای مرکز خلیج فارس دیدار کرد.

در این دیدار جلائی پور ضمن عرض خیر مقدم به حضور مهندس باقرزاده همایی به تشریح فعالیت های صدا و سیمای مرکز خلیج فارس پرداخت.

جلائی پور ضمن تقدیر از فعالیت های اداره کل استاندارد اضافه نمودند: این اداره کل باتوجه به اهداف سازمانی خویش بسیار موفق عمل کرده است و صدا و سیمای مرکز خلیج فارس بعنوان یک رسانه ملی در زمینه های مختلف آماده همکاری با آن اداره کل در ترویج فرهنگ استاندارد است

مهندس باقرزاده همایی ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد مثبت و سازنده صدا و سیمای مرکز خلیج فارس اضافه نمود: متاسفانه رسانه های بیگانه و شبکه های ماهواره ای اصل نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را نشانه رفته و صدا و سیمای مرکز خلیج فارس با تولید برنامه های جذاب و مخاطب پسند توانسته است بطور جدی به مقابله با جنگ رسانه ای دشمنان نظام بپردازد.

باقرزاده در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع تعامل بیش از پیش این رسانه ملی در ترویج فرهنگ استاندارد تاکید کرد و افزود: نقش رسانه ملی بعنوان یک رسانه پرمخاطب می تواند کمک شایانی به ترویج فرهنگ استاندارد و آگاهی بخشی به مخاطبان خود نه تنها در استان بلکه در کل کشور نماید.

مدیرکل استاندارد هرمزگان در پایان خاطر نشان کرد: هدف اصلی این اداره کل ترویج فرهنگ استاندارد و آشنایی عموم مردم جامعه با مضرات محصولات غیر استاندارد تولید شده در کشور و محصولات خارجی مانند روغن زیتون پومس است که عمدتا از مبادی غیر مجاز و بصورت قاچاق وارد کشور می شود.

گفتنی است: روغن زیتون پومس که عمدتا در بسته بندهای مخلتف با نشان های تجاری متفاوت بصورت قاچاق وارد کشور می شود علی رغم اینکه روی محصول درج شده است مخصوص سالاد و سرخ کردنی ، به هیچ عنوان مصرف خوراکی ندارد و مصارف صنعتی و آرایشی دارد.