در گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد هرمزگان در اعلام بیانیه محکومیت آمریکا و حمایت از سپاه پاسداران آمده است: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شجره طیبه ای است که امام خمینی (ره) بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران با دستان پر برکت خود آن را در خاک پاک ایران اسلامی بارور کرد و سپاه پاسداران متکی بر ارزشهای انسانی و اسلامی و مکتب الهی و با سرمایه حمایت مردم با قدرت در مقابل دشمنان قسم خورده ی این مرز و بوم همواره و همیشه ایستادگی کرده است. سپاه پاسداران الگوی رهایی بخش مظلومان و حمایت از ستمدیدگان در جهان است.

بی شک یکی از ارکان اصلی مقاومت و ایثار، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوده و هست و تا جاییکه امام (ره) فرمودند : “اگر سپاه نبود کشور هم نبود”.

ما کارکنان استاندارد هرمزگان بر پایه همین اصل که اگر سپاه نباشد کشور هم نخواهد بود ، هر نوع توهین به ساحت مقدس این نهاد انقلابی را از سوی دشمنان این مرز و بوم و نیز اقدام اخیر سردمداران آمریکای جنایتکار را محکوم می کنیم و حمایت کامل خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نقش مؤثر آن در برقراری امنیت و آرامش کشور و منطقه اعلام داشته و توفیق روز افزون و تداوم حضور تاٌثیر گذار و موفقیت فرماندهان و نیروهای جان بر کف آن را تحت رهبری داهیانه مقام معظم رهبری و فرمانده معزز کل قوا از درگاه باریتعالی خواستاریم.

مدیریت و کارکنان اداره کل استاندارد استان هرمزگان